Simonka

Simonka je malé, drobné dievčatko s veľkou túžbou samé chodiť. Od narodenia strávila 2 roky v nemocnici. Od narodenia je veľká bojovníčka za to, ako to všetko zvládla a odvtedy spravila naozaj veľké veľké pokroky!!! Jej túžba chodiť nás posúva ďalej.

Dobrý deň,

Touto cestou by sme sa chceli veľmi pekne poďakovať nadácii Jozefa Ružičku a APPA, za umožnenie rehabilitácie, ktorú sme absolvovali začiatkom roka v centre Possibilitas v Piešťanoch.

Simonka si to moc užívala a výsledkom bolo, že opäť spevnila svoje malé krehké telíčko. Drží lepšie rovnováhu, zlepšila si motoriku, otáčanie do strán, úchopy, vstávanie zo sedu, dvíhanie hlavičky. Chodiť sama ešte nevie, ale tvrdo na tom stále pracujeme, veríme že sa nám to raz podarí!!! Keďže je to pre nich dennodenná drina, rehabilitácia Simi určite posunula o krok ďalej k lepším zajtrajškom a aj k jej samotným výkonom!!!! Naozaj sa z toho veľmi tešíme, z každej malej veci, ktorá sa jej podarí. Takéto cvičenia prinášajú našim detičkám veľa pozitívneho a vedia skvalitniť ich krehký život!!

Ešte raz ďakujeme!!!!

Korenačková

                     

No Comments Found