Dávid

Môj syn Dávid bol predčasne narodený v 31 týždni tehotenstva. Život si vybojoval ale nesie si následky. Od narodenia sme cvičili Vojtovu metódu a chodili sme do rehabilitačných zariadení. Dávid je už vo veku 15 rokov. Ma viacero ťažkých diagnóz a podstúpil už 4 operácie, ale aj napriek tomu je žiakom základnej školy, kde ma prideleného asistenta. Snažíme sa zvládať učenie a popritom aj špeciálne rehabilitácie, ktoré musí chodiť absolvovať aby sa jeho stav nezhoršoval ( hrozí mu operácia bedrového kĺbu ). Veľmi sa bojíme tejto operácie preto, chodíme pravidelne cvičiť. Dávid sa veľmi snaží zaradiť do kolektívu a chce na sebe neustále pracovať a my rodičia, ho v tom podporujeme. Bohužiaľ, je to pre nás finančne náročne a preto skúšame hľadať pomoc.

 

Touto cestou by sme sa Vám chceli poďakovať v mene nášho syna Dávida, za finančnu pomoc, ktorou ste nám pomohol pokryť rehab. pobyt v centre Liberta.

Keďže je to finančne náročne pre našu rodinu, veľmi si to vážime a nesmierne ďakujeme. Dávidko je čim ďalej šikovnejší a pobyt mu veľmi prospel. Nabral silu a motiváciu bojovať ďalej. S veľkou  vďakou a úctou rodina Zidova

 

 

 

No Comments Found