Alex

Ahojte, volám sa Alex Kiss a som 19-ročný usmievavý chlapec. Bývam s mamkou v Michalovciach. Veľmi milujem ľudové pesničky, ktoré počúvam každý deň. Mám rád aj môj XBox…
V Michalovciach navštevujem DSS Anima a celkom sa mi tam páči, lebo mi tam poskytujú aj masáže. Ale čo je hlavné, majú ma tam radi a aj ja ich.

Moja mamka aj DSS dobre varia, preto sa zo mňa za posledné roky stal chlap. Vyrástol som a nabral som aj na váhe. Mám totiž DMO kvadruparézu. Čiže sám nechodím a ani nesedím. Potrebujem špeciálny exterierový vozík s ortézou alebo popruhmi, lebo sa neviem držať sám. Máme však finančný problém. Preto by som bol vďačný za každého dobrého anjela, ktorý by nám chcel pomôcť.
Ďakujeme!

 

Dobrý deň prajem,
samozrejme, že sa chcem úprimne poďakovať, že sme boli vybraní do projektu a máme schválený príspevok na dofinancovanie vozíka pre môjho syna Alexa.
Keďže vozík vybavujem aj cez zdravotnú poisťovňu, trošku tam nastal teraz časový posun, pretože pani, ktorá nás rieši bola v karanténe, poukaz poslala na schválenie až tento týždeň. Volala mi, že ju to mrzí. Takže teraz čakám na schválenie, s čím by nemal byť problém, len sa nám to celé trošku posunie. Preto ešte ani nemám foto vozíka, ale rada ju poskytneme  neskôr.
Týmto prosím aj Vás o trpezlivosť.
S pozdravom Viera Kissová

No Comments Found